Servis / Náhradní díly

 

Servisní oddělení společnosti KLAS-BOHEMIA a.s. disponuje 6 specializovanými servisními techniky, kteří celoročně zajišťují servis všech nabízených strojů. Provádí zaškolení obsluhy, uvádějí nové stroje do provozu, zajišťují záruční a pozáruční servis strojů přímo u zákazníků.

Pro zajištění veškerého zázemí slouží servisním pracovníkům KLAS-BOHEMIA a.s. flotila sedmi plně vybavených  servisních mobilních dílen. Každá je vybavena nejaktuálnější verzí diagnostických programů a elektronických katalogů přímo od jednotlivých renomovaných výrobců, přičemž tyto programy výrobce poskytuje výhradně autorizovaným servisním a prodejním střediskům jako je KLAS-BOHEMIA a.s.

Navíc pro zajištěni vysoké odborné způsobilosti absolvuje každoročně každý ze servisních pracovníků k jednotlivým strojům řadu několika týdenních odborných školení, kde se seznamují s nejmodernější technikou, diagnostikou a novými trendy v servisu strojů. Pro zákazníky tak vzniká široce odborné servisní a poradenské zázemí se zaručenou odborností, jenž je schopno okamžitě odstranit vzniklé technické problémy.

   

 

V sezóně specializovaní pracovníci zajišťují odborný a včasný zásah v případě jakékoli závady jsou schopni bezprostředně účinně zasáhnout – tzn. diagnostikovat a v co nejkratším možném čase odstranit vzniklou závadu. Následně  Vám tak zajistit nejmenší možné prostoje během oprav.

V této souvislosti je limitujícím faktorem přesný popis závady servisnímu technikovi, který bude opravu provádět. Bezprostředně poté odjíždí servisní pracovník vybavený potřebnými náhradními díly a materiálem nutným k provedení kompletní a kvalitní opravy. Včasné a kompletní dodávky náhradních dílů zajišťuje oddělení náhradních dílů, které úzce spolupracuje se servisním oddělením tak, aby byla zajištěna spokojenost Vás - našich zákazníků. 

Mimo sezónu zajišťují servisní technici firmy KLAS-BOHEMIA a.s. bezplatné posezónní preventivní prohlídky strojů s přímou vazbou na předsezónní výhodné ceny náhradních dílu.

Při vlastní posezónní prohlídce náš autorizovaný technik odborně kontroluje veškeré pracovní části stroje z hlediska opotřebení (ložiska, řemeny apod.). Následně vypracuje protokol na jehož základě lze velmi přesně určit výši finančních nákladů na přípravu stroje pro další sezónu.

Společnost KLAS-BOHEMIA a.s. každoročně nabízí provozovatelům strojů v součinnosti s bezplatnou posezónní prohlídkou i prodej náhradních dílů za významné mimo sezónní slevy.

   

 

 

Sklad náhradních dílů

 

Originální díly CLAAS

Samozřejmou službou pro naše zákazníky je kompletní sortiment náhradních dílů na námi dodávané stroje CLAAS, VÄDERSTAD, KVERNELAND A FLIEGL.

Moderní systém řízení skladu náhradních dílů umožňuje rychlé vyhledání dílu v našem skladu, popřípadě ve skladu importéra, nebo výrobce a jeho rychlou dodávku k zákazníkovi. Pro naše zákazníky připravujeme pravidelně každý rok zvýhodněný předsezónní prodej náhradních dílů.

Při používání originálních dílů CLAAS se můžete spolehnout na nejvyšší provozní spolehlivost a bezpečnost Vašich strojů a zařízení. Originální díly CLAAS jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a podléhají neustálé přísné kontrole kvality.

 

Balící prostředky

  • -  Síť CLAAS ROLLATEX PRO má minimální pevnost v tahu 270 kg.
  • -  Motouzy Claas
  • -  Strečové silážní folie CLAAS

 

Maziva

  • -  Dodávka originálních olejů CLAAS


Chladiva

  • -  CLAAS AGRI-COOL - (sklízecí mlátičky, sklízecí řezačky, XERION, COUGAR, SCORPION)
  • -  CLAAS RX-COOL     – (traktory)


Akumulátory

  • -  Akumulátory CLAAS UltraBlock jsou opravdový siláci. Disponují o 30 % vyšším výkonem startování za studena. Využitím nejnovější Ca/Ca-technologie je baterie CLAAS UltraBlock absolutně bezúdržbová a má dlouhou životnost. „Power Control“ Vás neustále informuje o stavu nabití baterie. Baterie CLAAS UltraBlock je mnohostranně využitelná

 

Originální díly Väderstad

Zkušenosti ukazují, že originální díly Väderstad mají delší životnost, zvláště při extrémně náročných podmínkách jako jsou suché, těžké jílovité půdy, kamenité a písčité půdy. Při použití originálních dílů Väderstad si můžete být jisti, že Váš stroj bude bezchybně pracovat za všech podmínek.

 

Originální díly Kverneland

Používání originálních dílů Kverneland budete dosahovat nejvyšší kvality prováděných prací a dlouhé životnosti. Tyto náhradní díly představují nejkvalitnější díly pro vaše stroje.